Ірина Книжнікова
Фахівці у сфері фінансів дуже часто мають підтверджувати свою кваліфікацію з міжнародних стандартів звітності (МСФЗ/IFRS), а також інколи й освоювати, на що відводиться дуже невеликий проміжок часу.
АССА ДипІФР — можливість підвищити свій рівень знань у галузі МСФЗ. Цей диплом поєднує теорію основних принципів і концепцій, а також практику застосування МСФЗ.
Підготовка до іспиту, а також сам іспит, займає 3-6 місяців. Диплом АССА з міжнародної фінансової звітності має попит в Україні. Саме тому навчання щодо підготовки й складання іспиту АССА такі затребувані в країні, так само як і ДипІФР. Власникам ДипІФР, які зареєструвалися на курс навчання за програмою повної міжнародної кваліфікації АССА, автоматично зараховується іспит F7 «Фінансова звітність» / або «Financial Reporting». Студенти, які успішно склали іспит, отримують диплом в електронному вигляді. Адресу вони вказують при реєстрації на навчання за програмою ACCA з МСФЗ.
Навчання на цьому курсі буде корисним для фахівців фінансової сфери: аудиторів, бухгалтерів, фінансових контролерів тощо. Програма цього курсу містить модулі щодо ефективного подання фінансової інформації стосовно діяльності підприємства. Таке направлення позитивно впливає на залучення інвестицій, а також довгострокову фінансову співпрацю. Курс АССА ДипІФР буде корисним для фахівців у сфері бухгалтерського обліку й фінансів. Цей курс надає можливість освоїти МСФЗ і стати власником міжнародного диплому. Отримати АССА ДипІФР можна після складання іспиту.
Варто відмітити, що вимоги щодо іспиту подібні до «F7 – Financial Reporting (International Stream)» у повній кваліфікації АССА (мова: англійська).
Варто відмітити, що іспит перевіряє розрахункові і аналітичні навички студентів. Іспит містить не лише запитання, але ще й кейси. Розділ А складається з одного завдання, завдяки якому перевіряються розрахункові навички. Розділ В складається з декількох розрахункових і описових питань.
Всього: 100 балів.
Розділ А пропонує одне питання з консолідованої звітності, а також питання щодо коригувань до окремої звітності компаній – 40 балів. Розділ В містить 3 обов’язкових питань щодо МСФЗ (20 балів за кожну правильну відповідь) – 60 балів.
Іспит перевіряє знання студентів за всіма розділами програми, завдяки питанням. Саме тому необхідно виконати всі питання на іспиту.Найближчі дати і вартість
Ірина Книжнікова